Визначити кількість речовини Na2So4, якщо її маса 25 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Вотченков Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Na2SO4)=25 г

n(Na2SO4)-?

M(Na2SO4)=2×23+32+4×16=142г/моль

n(Na2SO4)=m(Na2SO4) / M(Na2SO4)= 25г / 142г/моль=0,18 моль

Відповідь: n(Na2SO4)=0,18 моль