Якій кількості речовини відповідає натрій хлорид (NaCI) масою 23,4 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Мошанов Данил.

Ответ:

n(NaCl)=0,4 моль

Объяснение:

Дано:

m(NaCl)=23,4 г

n(NaCl)-?

Розв*язок:

Обчислюємо кількість речовини NaCl за формулою:

n=m/М,

M(NaCl)=23+35,5=58,5 г/моль

n(NaCl)=23,4г / 58,5г/моль=0,4 моль

Відповідь: n(NaCl)=0,4 моль