Обчисліть чисдо молекул та атомів що міститься у 4г водню H2 CNNПомогите пожалуйста срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ковешникова Юлия.

Ответ: n=m/M=4г/2г/моль=2моль,M(H2)=2г/моль

число  атомов  и молекул находим  по формуле: N=n*Na=2моль*6,02*10^23=12,04*10^23

Объяснение: