У якій кількості речовини кисню міститься 3,01 виходить на 10 в 24 степени молекул


Ответы на вопрос

Отвечает Варшавский Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(O2)=3,01×10²³молекул

Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(O2)-?

n(O2)=N(O2)/Na=3,01×10²³/6,02×10²³=0,5(моль)

Відповідь: 0,5 моль кисню містить 3,01×10²³молекул