Визнач об'єм вуглекислого газу якщо його маса 66 г. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитро.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CO2) = 66 г

Vm = 22,4 л/моль

Найти:

V(CO2) - ?

Решение:

M(СО2) = 12 + 16 * 2  = 44 г/моль

n(CO2) = m(CO2) / M(CO2) = 66/44 = 1,5 моль

V(CO2) = Vm * n(CO2) = 22,4 * 1,5 = 33,6 л