Яку кількість речовини становить 5•10 у 23 сьепені вугле кислого газу


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Анна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(CO2)=5×10²³

n(CO2)-?

n=N/Na

Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(CO2)=5×10²³/6,02×10²³=0,83(моль)

Відповідь: n(CO2)=0,83 моль