СРОЧНО Обчисліть об'єм розчину з масовою часткою натрій гідроксиду 1,2 % (густина 1 г/мл),

необхідного для нейтралізації розчину масою200 гз масовою часткою фенолу 0,47 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Никита.

Ответ:

Объяснение:

Фенол: 200*0,47=94 грамм

C6H5OH+NaOH--->C6H5ONa+H2O

94-------------X=40 грамм

94------------40

0,012*40=0,48 грамм Натрий гидроксид

V= м/р. V= 0,48/1= 0,48 литр