Розрахувати кількість молекул 3 моль фосфор (v) оксиду


Ответы на вопрос

Отвечает Барчук Валерия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ν(P2O5)=3 моль

N(P2O5)-?

Розв*язок:

N=ν×Na, Na=6,02×10²³ моль⁻¹

N(P2O5)=3×6,02×10²³=18,06×10²³ (молекул)

Відповідь: 18,06×10²³ молекул