Задача: Визначити масові частки всіх елементів у сполуці Ag3РО4.


Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлова Катя.

Відповідь:

ω(Ag)=77,33% ; ω(P)=7,4% ; ω(O)=15,27%

Пояснення:

Масова частка це відношення маси елемента до маси всієї столуки:

ω(Ag3PO4) = 108*3 + 31 + 16*4 = 324 + 31 + 64 = 419

ω(Ag) = 324*100/419 = 77,33%

ω(P) = 31*100/419 = 7,4%

ω(O) = 64*100/419 = 15,27%