Розрахувати об'єм вуглекислого газу, що утвориться при спалюванні 4,4 г пропану. Пожалуйста Срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Мурашова Анастасия.

m(C3H8) = 4.4 g

V(CO2) - ?

n(C3H8) = 4.4 / 44 = 0.1 mol

0.1 mol              x mol

C3H8 + 5O2 = 3CO2 + 4H2O

1 mol                 3 mol

1:0.1 = 3:x

x = 0.3

V(CO2) = 0.3 * 22.4 = 6.72 l