Напишіть молекулярні та йонно-молекулярні рівняння взаємодії речовин :КOH i AL(OH)3 ;H2SO4 i CaCl2​


Ответы на вопрос

Отвечает Казенкова Кира.

Ответ:

Объяснение:

В результаті взаємодії гідроксиду калію з гідроксидом алюмінію, котрі виявляють амфотерні властивості, може відбуватися утворення різних продуктів. Так, якщо реакцію проводили в концентрованому розчині гідроксиду калію, то виходить комплексна сіль тетрагідроксоалюмінат калію:

Al(OH)₃+KOH(конц.)=K[Al(OH)₄]

Al(OH)₃+ K⁺ +OH⁻ =K⁺ +[Al(OH)₄] ⁻

Al(OH)₃ +OH⁻=[Al(OH)₄] ⁻

У випадку ж розведеного розчину лугу утворюється подвійна сіль алюмінат калію і вода (обмін):

Al(OH)₃ +KOH(розв.)= KAlO₂+2H₂O

Al(OH)₃ +K⁺ +OH⁻ =K⁺ +AlO₂⁻ +2H₂O

Al(OH)₃ +OH⁻ =AlO₂⁻ +2H₂O

CaCl₂+H₂SO₄=CaSO₄↓+ 2HCl

Ca²⁺ + 2Cl ⁻ + 2H ⁺ + SO₄²⁻ = CaSO₄↓ +2H⁺ + 2Cl⁻

Ca²⁺ + SO₄ ²⁻ = CaSO₄↓

Отвечает Хабипов Ислам.

Ответ:

Объяснение:

KOH + Al(OH)3 = K[Al(OH)4]

K(+) + OH(-) + Al(OH)3 = K(+) + [Al(OH)4](-)

OH(-) + Al(OH)3 = [Al(OH)4](-)

H2SO4 + CaCl2 = CaSO4 ↓+ 2HCl

2H(+) + SO4(2-) + Ca(2+) + 2Cl(-) = CaSO4↓ + 2H(+) + 2Cl(-)

Ca(2+) + SO4(2-) = CaSO4↓