Який об’єм за нормальних умов займає Н2 масою 12 г


Ответы на вопрос

Отвечает Митюхин Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2) = 12 г

М(Н2) = 2 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(H2)

n(H2) = m / M = 12 г / 2 г/моль = 6 моль

V(H2) = Vm *n = 22,4 * 6 = 134,4 л