Обчисліть число молекул водню в його порції кількістю речовини 2 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Анастасия.

Ответ:

1,204×10²⁴молекул

Объяснение:

Дано:

n(H)=2 моль

N(H)-?

N(H)=n ×N(A), N(A)=6,02×10²³молекул/моль

N(H)=2×6,02×10²³=12,04×10²³=1,204×10²⁴(молекул)