Обчисліть відносні формульні маси наступних речовин: Na3PO4, Fe2(SO4)3, Ba(NO3)2.Срочноооо.50 балов

даю ​

Ответы на вопрос

Отвечает Gurova Katya.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Na3PO4) = (23*3) + 31 + (16*4) = 164

Mr(Fe2(SO4)3)=(56*2)+32+(16*4*3)=336

Mr(Ba(NO3)2) = 137 + 14 + (16*3*2)= 247