1. Обчисліть відносні формульні маси речовин. Cu₂S 2. Речовина з відносною молекулярною масою

46:а)SO2 б)SO3 в)NO2 г)CO2 3. Речовина з найменшою відносною молекулярною (формульною) масою:а)CoO б)H2O2 в)HgO г)Br2 4. Запишіть формули та обчисліть відносні формульні маси сполук, що містять:а) два атоми Фосфору та п'ять атомів Оксигену: б) два атоми Калію, один атом Сульфуру та три атоми Оксигену:Срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ващенко Егор.

Ответ:

Объяснение:

1. Mr(Cu₂S) = 64 * 2 +32 = 160

2. в)NO2

3.б)H2O2

4.

a) Mr(P2O5) = 31 * 2 + 16 * 5 = 142

б) Mr(K2SO3) = 39 *2 + 32 + 16 * 3 = 158