Обчисліть масу N2, який за нормальних умов займає обєм 24 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Вовна Алексей.

m/M = V/Vm

M (N2) = 14*2=28

Vm = 22.4  моль/л

V = 24 л

m приймаємо за "х":

x/28 = 24/22.4

x = 28*24 / 22.4

x = 30

Відповідь: m (N2) = 30г

1 0