Знайти об'єм водню який виділится за н.у під час взаємодії 1.47 г натрію з достатньою кількістю

етанової кислоти , якщо масова частка домішок у металі становить 6%

Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Роман.

Ответ:

Mg+2HCl->MgCl2+H2

m(Mg)=1,2 г

n(Mg)=1,2/24=0,05 моль

n(Mg)=n(H2)

V(H2)=0,05*22,4=1,12 л