Перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння. Назвіть продукти реакцій (усно): а) SO3 +H2SO4б)

MgO +Mg(NO3)2B) Fe2O3 +Fe2(SO4)3г) ......... + CuCl, - ZnCl, +д) CuCl, +Cu(NO3), +e) CuSO4 + ........ - Cu(OH)һ! +* * *......​

Ответы на вопрос

Отвечает Валахова Настя.

А) SO3+H2O=H2SO4

Б) MgO+HNO3=Mg(NO3)2+H2O

В) Fe2O3+3H2SO4=Fe2(SO4)3+3H2O

Г) Zn+CuCl2=ZnCl2+Cu

Д) CuCl2+AgNO3=Cu(NO3)2+AgCl

е) CuSO4+2NaOH=Cu(OH)2+Na2SO4