Скільки молекул міститься в воді, взятою кількістю речовини 5 моль?


Ответы на вопрос

Отвечает Панферов Святослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2O) = 5 моль

Na =6*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2O)

N(H2O) = n * Na = 5 * 6*10²³ = 3*10²⁴ молекул