До 70 грамів розчину солі з масовою часткою 40% додали 18 мл води та 12 грам цієї солі. Яка масова

частка солі?

Ответы на вопрос

Отвечает Кружилина Ксюша.

Ответ:

1) 70×0.4= 28

2) 28+18= 46

3) 46+12= 57

4) 74÷54= 14%