Перли – природні мінерали, що утворюються у тілі молюска, до складу хімічної формули входять: 1

атом Кальцію, 1 атом Карбону та 3 атоми Оксисену . Зазначте формулу сполуки і масову частку Карбону у ній. * 2 баллаСаСО3, 12%КаСО3, 12%СаСО, 18%​

Ответы на вопрос

Отвечает Блощицын Никита.

Ответ:CaCO3,12%

Объяснение:

W(C)=M(C)/M(CaCO3)*100%

M(CaCO3)= 100г/моль

W(C)=12/100*100%=12%