Молекула соди складається з двох атомів Натрію, одного атома Карбону та трьох атомів Оксигену.

Напишіть хімічну формулу цієї солі, обчисліть її відносну молекулярну масу, та масові частки всіх елементів. Простою чи складною є ця речовина? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Відповідь:

Na2CO3 складна речовина

Mr(Na2CO3)=2*23+12+3*16=106

w(Na)=46*100/106=43,4%

w(C)=12*100/106=11,3%

w(O)=48*100/106=45,3%

Пояснення: