Де кальцію більше? в Ca³(C⁶H⁵O⁷) ² чи в C¹²H²²CaO14


Ответы на вопрос

Отвечает Bojko Gleb.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Ca3(C6H5O7)2 = Ar(Ca) * 3 + Ar(C) * 12 + Ar(H) * 10 + Ar(O) * 14 =

= 40 * 3 + 12 * 12 + 1 * 10 + 16 * 14 = 498

w(Ca) = n * Ar(Ca) / Mr(Ca3(C6H5O7)2 * 100% = 3 * 40/498 * 100% = 24,1%

Mr(C12H22CaO14) =  Ar(C) * 12 + Ar(H) * 22 + Ar(Ca) + Ar(O) * 14 =

= 12 * 12 + 1 * 22 + 40 + 16 * 14 = 430

w(Ca) = n * Ar(Ca) / Mr(C12H22CaO14) * 100% = 40/430 * 100% = 9,3%

Кальцію більше в Ca3(C6H5O7)2