Умоляяяяяюююююю ПРОШУУУУ БОГ ВАС БЛАГОСЛАВИТ ЕСЛИ ВЫ МНЕ ПОМОЖИТЕ ААААА Визначте масову частку

Кальцію у складі кальцій глюконату C12H22CaO14 – медичному препараті, що використовують як засіб при алергії, кровотечі, запальних процесах.

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Нелли.

Ответ:

Молярная масса глюконата кальция:

М(C12H22CaO14) = 12*12 + 22*1 + 40 + 14*16 = 430 г/моль

Тогда массовая доля кальция равна:

(40/430)*100 = 9,3%