Скласти рівняня реакцій.за допомогою яких можна здійснити перетворення. кальцій-гідроксид

кальцію-карботат кальцію -оксид+кальцій-хлорид кальцію-кальцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Ольга.

Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

CaCO3 = CaO + CO2 (t)

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

CaCl2 = Ca + Cl2 (электролиз)