Укажи масу магнію, який потрібно використати для реакції з розчином H2S , щоб виділився водень,

об'ємом 806,4 л:

Ответы на вопрос

Отвечает Толеуш Нурдаулет.

Ответ:

хмоль 36моль

Mg+H2S=MgS+H2

1моль. 1моль

дано:

V(H2)=806.4л

розв'язання

мoль(Н2)=V/Vm =806.4/22.4=36моль

х= (36×1)/1=36

моль (магнію)=36моль

m(Mg)=36моль×24г/моль=864г