Обчисли кількість речовини магнію, яку потрібно використати для реакції з розчином H2S, щоб

виділився водень, об'ємом 224 л. Mg+ H2S =MgS+H2

Ответы на вопрос

Отвечает Макшанова Кристина.

Ответ: 10 моль

Дано:

V(H2) = 224 л

Знайти:

n(Mg)-?

Объяснение:

n(H2) = V(H2)/Vm = 224 л/22,4 л/моль = 10 моль

Складаємо РХР:

Mg + H2S = MgS + H2

З РХР бачимо, що n(Mg)=n(H2)

n(Mg) = 10 моль

Відповідь: 10 моль