Укажи масу солі, яка утвориться в результаті взаємодії розчину кислоти H2S масою 631,92 г з магнію.


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

маса солі, що утворилася дор. 1 кг 40г.

Объяснение:

Дано: m(H2S)= 631,92 г

m (солі)=?

Розв'язок:

1.) Записуємо рівняння:      631,92 г          хг

                                                  H2S+ Mg= MgS + H2↑

                                               34 г/моль    56г/моль

2.) Знаходимо молярну масу речовин:

M(H2S)= 2+32= 34 г/моль

M (MgS)= 24+32= 56 г/моль

3.)Складаємо пропорцію і дізнаємося масу:

56г/моль* 631,92г  / 34г/моль= 1040,8 г

Відповідь: маса солі, що утворилася дор. 1 кг 40г.