Решите пожалуйста... складіть рівняння реакції для здійснення перетворень: C2H2  CТРІЛОЧКА  C2H6

 CТРІЛОЧКА C2H5CI.ВНИЗУ ПІД  C2H6 КОСА СТРІЛОЧКА В ПРАВИЙ БІК   CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Маринина Тома.
С2Н2+Н2=С2Н4 (над стрелкой t, Ni)
С2Н4+Н2= С2Н6(над стрелкой t, Ni)
С2Н6+Сl2=C2H5Cl +HCl (над стрелкой свет)
2С2H6 +7O2= 4CO2+6H2O