Хімія.7 клас.Хімічні реакції,рівняння та перетворення.1.Заповніть пропуски,складіть хімічні

рівняння.А) HgO = --------- + --------Б) No + ---------- = NO2В) -------- + О2 = SO22.Здыйснити перетворення:А) КСІ3 (стрілочка) О2 (стрілочка) Н2О (стрілочка) Н2Б)Al (стрілочка) Al2S3 (стрілочка) Al2O3 (стрілочка) AlБУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ХТО ХОТЬ ЩОСЬ,БУДЬ-ЯКЕ ОДНЕ ЗАВДАННЯ ЗНАЄ ТОЧНО. У ВІДПОВІДЬ,ТЕЖ ЗАЛЮБКИ ДОПОМОЖУ.ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ.

Ответы на вопрос

Отвечает Горышина Вероника.

1) а)2HgO2→Hg + O2 

б)NO + O3 = NO2 + O2

в)S + O2 = SO2


2)А)КСІ3+  хз   →O2

2H2+O2 => 2H2O+Q

2Na + 2H2O = 2NaOH + H2


Б)2Al + 3S = Al2S3 

2Al2S3 + 9O2 = 2Al2O3 + 6SO2 

Al2O3 + 3H2 = 2Al + 3H2O