Атомна маса елемента А в 1,6875 рази більша від атомної маси елемента В. Сума відносних атомних мас

елементів А і В дорівнює 43. Визначте невідомі елементи.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Лиза.

Объяснение:

А/В=1,6875

А+В=43

А=В•1,6875

А+В=43

В•1,6875+В=43

В•2,6875=43

В= 16 це кісень

А= 27 це алюміній

27/16=1,6875

27+16=43