атомна маса елемента A в 1.6875 рази більша за атомну масу елемента B. Різниця відносних атомних

мас елементів А і Б дорівнює 11 обчисліть відносні атомні маси елементів А і Б і Знайдіть їх у в перідодичній системі хімічних елементів

Ответы на вопрос

Отвечает Бессонова Лера.
Пусть атомная масса элемента В равна х, тогда атомная масса элемента А = 1.6875х. Составим уравнение, решив которое найдём неизвестное
1.6875х - х = 11
0.6875х = 11
X=11/0.6875
х = 16 г/моль=В
А = 1.6875 * 16 = 27г/моль
B-O(кислород)
А-Al(алюминий)