Атомна маса елемента А в 1,9375 різів більша від атомної маси елемента В. Різниця відносних атомних

мас елементів А і В дорівнює 15. Обчисліть відносні атомні маси елементів А і В.

Ответы на вопрос

Отвечает Никандров Александр.

Відповідь:

Пояснення:

Аr(А)/Аr(В)=1,9375

Аr(А)-Ar(В)=15

Ar(А)=1,9375Ar(В)

1,9375Ar(B)-Ar(B)=15

0,9375Ar(B)=15

Ar(B)=15/0,9375 = 16

Ar(A)=15+Ar(B)

Ar(A) = 15+16=31