Відносна атомна маса хімічного елемента А в1 ,75 раза більша, ніж відносна атомна маса елемента В.

Визнач хімічні елементи А та В, якщо сума їхніх відносних атомних мас дорівнює 44. Склади формули сполукAxBy, у яких елемент А виявляє валентності II та IV.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Розв*язання:

Ar(A) = 1,75 × Ar(B);

Ar(A) + Ar(B) = 44

Позначимо Ar(A) = x, Ar(B) = y.

Складаємо систему рівнянь:

х=1,75y

x+y=44

1,75y + y = 44

2,75y = 44

y = 16;

x = 1,6875 ×16 = 28

Ar(A) = 28 – це Cиліцій

Ar(B) = 16 – це Оксиген

SiO2

Відповідь: A – Силіцій, B – Оксиген.