Яка маса ферум (ІІ) сульфату міститься у його кристалогідраті ( залізному купоросі) масою 15,2 г ?


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(FeSO₄* 7H₂O) = 15,2 г

Найти: m(FeSO₄) -?

M(FeSO₄) = 56 + 32 + 16 * 4 = 152 г/моль

M(FeSO₄* 7H₂O) = 56 + 32 + 16 * 4 + 7 * (1 * 2 + 16) = 278 г/моль

  х г           15,2 г

FeSO₄ =  FeSO₄* 7H₂O

152 г            278 г

m(FeSO₄) = 15,2  * 152 : 278 = 8,31 г