Цинк масою 19,5 г прореагував з розчином кислоти H2S. Визнач масу солі, яка утвориться в результаті

цієї хімічної реакції​

Ответы на вопрос

Отвечает Булдина Анастасия.

Ответ:

дано

m(Zn) = 19.5 g

---------------------

m(ZnS)-?

Zn+H2S-->ZnS+H2

M(Zn) = 65 g/mol

n(Zn) = m/M = 19.5 / 65 = 0.3 mol

n(Zn) = n(ZnS) = 0.3 mol

M(ZnS) = 97 g/mol

m(ZnS) = n*M = 0.3 * 97 = 29.1 g

ответ 29.1 г

Объяснение: