ХИМИЯ / ХІМІЯ (8 КЛАС / 8 КЛАСС) ОБЧИСЛІТЬ ОБ'ЄМ (Л) , ЯКИЙ ЗА НОРМАЛЬНІ УМОВИ ЗАЙМАЮТЬ 18,06*10

23 МОЛЕКУЛ КАРБОН (ІІ) ОКСИДУ*Вычислите объем (Л), который при нормальных условиях ЗАНИМАЮТ 18,06 * 23 октября МОЛЕКУЛ КАРБОН (II) оксида​

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Юляша.

Ответ:

67,2 л

Объяснение:

n(CO)=N/Na=18,06*10²³/6,02*10²³моль⁻¹=3 моль

V=n*Vm=3моль*22,4л/моль=67,2 л