Срочно!!! Розрахуйте масову частку гідрогену у речовині C2H5OH


Ответы на вопрос

Отвечает Корф Макс.

Ответ:

Объяснение:

Mr(C2H5OH) = 12*2+1*6 + 16 = 46

W(H) = Ar(H) *n / Mr(C2H5OH)  *100% = 1*6 / 46  *100% =13%