Обчисліть відносну молекулярну масу вітаміну В,, якщо його молекула містить чотири атоми

Нітрогену, амасова частка цьогоелемента у вітаміні становить 14,9%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Писакин Валентин.

Відповідь:

Mr( B²) = 431,8 г/моль

Пояснення:

1) Mr( B²) = (4 * Ar(N) ) + (100*4Ar(N) / 14,9)

2) 4 Ar(N) = 4*14=56 г/моль

3) Mr( B²) = 56 + (5600/14,9) = 431,8 г/моль