УМОЛЯЮВизначити об’єм водню , що витратили на гідрування бутіну об’ємом 5 2 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Кряжева Дарина.

Ответ:

v(h2) = 104 л

Объяснение:

Дано:           Р-ня

V(C4H6) = 52л        52            X

V(H2) = ?                  C4H6 + 2H2 = C4H10

                                 1              2

                                   52/1=X/2

                                   x=104л