Визначити об’єм водню , що витратили на гідрування ацитилену об’ємом 16 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гоголь Витя.

Ответ:

V(H2) = 32л

Объяснение:

Дано:                       Р-ня

V(C2H2) = 16л           16              X

V(H2) = ?                     C2H2 + 2H2 = C2H6

                                     1              2

                                   16/1=X/2

                                   X = 32Л