визначте структурну формулу вуглеводню масова частка карбону в якому 81,82%, а густина дорівнює

1,964 г/л. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фазлыева Дарья.

Ответ:

M = 32*1,375=44; MC=44*0,8182=36; NC=36/12=3; MH=44-36=8; NH=8/1=8;

Формула С3Н8 - пропан.