Обчисліть відносні молекулярні маси таких речовин PH3,HF, SO2, CuO, SO3, Li2O, Br2, BaH2,

Ca3(PO4)2, C2H5OH срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Декало Алёна.

Mr(PH3)= 31 + 1*3 = 34

Mr(HF)= 1 + 19 = 20

Mr(SO2)= 32 + 16*2 = 64

Mr(CuO)= 64 + 16 = 80

Mr(SO3)= 32 + 16*3 = 80

Mr(Li2O)= 7*2 + 16 = 30

Mr(Br2)= 80*2 = 160

Mr(BaH2)= 137 + 1*2 = 139

Mr(Ca3(PO4)2)= 40*3 + 2*(31 + 16*4) = 310

Mr(C2H5OH)= 12*2 + 1*6 + 16 = 46