елемент п'ятої групи періодичної системи Менделеєва утворює вищий оксид, масова частка оксигену в

якому складає 56,4%. Визначити елемент напишіть електронну формулу його атома.​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимиров Костя.

Ответ:Елемент - Фосфор. 1s²2s²2p⁶3s²3p³

Объяснение: Вищий оксид елементі Vгрупи - R₂O₅

вміст елемента в оксиді: 100% - 56,4% = 43,6%

43,6/2R = 56,4/5·16

43,6/2R = 0,705

2R=43,6/0,705

R = 30,92 ≈ 31