Срочно! Визначте масову частку розчиненої речовини у 10% розчині солі масою20 кг, якщо до даного

розчину додати 2 кг води.

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Марина.

Ответ:

Ответ:1)25%

Объяснение:m(солі)=150*0,2=30+10=40

m(утвор.розч.)= 150+10=160

W(р.р)=40/160=25

2)60г

3)8%

4)14%

5)25%

6)40г

7)75г

Объяснение: так?