Срочно помогите пожалуйста Обчисліть масові частки елементів у споруці Ca (PO ) 3 4 2 (Там где

3,4,2 они типо маленькие под сполуками)

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

Mr[Ca3(P4O)2] = Ar[Ca] * 3 + Ar[P] * 8 + Ar[O] * 2 = 40 * 3 + 31 * 8 + 16 * 2 = 400г/моль

Обчисліть масові частки елементів у споруці Ca3(P4O)2

Масова частка  кальцию (Ca) = 120 : 4006 * 100 = 30,1 %

Масова частка фосфору (P) = 248 : 400 * 100 = 61.9 %

Масова частка кисню (O) = 32 : 400 * 100 = 8 %

Пояснення: