Обчисліть масові частки елементів за формулами речовин: Fe3O4, C2H4O2


Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Fe3O4:

w(Fe) = 168/232*100%=72,4%

Відповідно w(O) = 100-72,4=27,6%

C2H4O2:

w(C) = 24/(24+4+32)*100=40%

w(H) = 4/60*100=6,67%

w(O) = 32/60*100= 53,34%