СРОЧНО ДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ 8. Розв'яжіть ланцюжок реакцій: Mg----- Mg (ОН)2---- MgCl2----- Mg СО3

9.Обчисліть масову частку Оксигену у Na2CO3 10.Дайте характеристику елемента Fe за планом А) Порядковий №, атомна маса (округлена) Б) Група, підгрупа, період В) Електронна формула, розподіл електронів Г) метал/неметал Д) оксиди, гідроксиди, які він утворює.

Ответы на вопрос

Отвечает Аменов Жангелди.

Ответ:

8. Розв'язання ланцюжка реакцій:

Mg + 2OH- → Mg(OH)2

Mg(OH)2 + 2HCl → MgCl2 + 2H2O

MgCl2 + Na2CO3 → MgCO3 + 2NaCl

Отже послідовність реакцій:

Mg + 2OH- → Mg(OH)2

Mg(OH)2 + 2HCl → MgCl2 + 2H2O

MgCl2 + Na2CO3 → MgCO3 + 2NaCl

9. Обчислення масової частки кисню у Na2CO3:

Молярна маса Na2CO3 = 2(23) + 12 + 3(16) = 106 г/моль

Молярна маса кисню у Na2CO3 = 3(16) = 48 г/моль

Масова частка кисню = (молярна маса кисню / молярна маса Na2CO3) * 100%

= (48 г/моль / 106 г/моль) * 100%

≈ 45.28%

Отже масова частка Оксигену у Na2CO3 становить приблизно 45.28%.

10. Характеристика елемента Fe:

А) Порядковий №: 26

Атомна маса (округлена): 55.845

Б) Група: 8

Підгрупа: 8

Період: 4

В) Електронна формула: 1s^2 2s^2 2p^6 3s^2 3p^6 4s^2 3d^6

Розподіл електронів: K: 2 L: 2 M: 6 N: 2

Г) Метал

Д) Оксиди: FeO Fe2O3 Fe3O4

Гідроксиди: Fe(OH)2 Fe(OH)3

Які він утворює варіюються залежно від ступеня окиснення Fe.

дайте пожалуйста 5 звёзд ответу