3.Обчисліть масу солі , що утворилась внаслідок взаємодії 9,8 г сульфатної кислоти з барій оксидом.

Бажано з дано і розвязанням

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Дарья.

Ответ:  23,2 г.

Объяснение:H2SO4+BaO=BaSO4+H20

n(H2SO4)=m/M=9,8 г. / 98 г/моль=0,1 моль

m(BaSO4)= nM= 0,1 * 233= 23,2 г.