Визначте, який об’єм SO 2 , виміряного за нормальних умов, потрібний для приготування розчину масою

200 г із масовою часткою SO 2 1,5%

Ответы на вопрос

Отвечает Осідач Андрій.

Відповідь:

Пояснення:

дано:

m(розчину)=200г.

W(SO₂)=1.5%

------------------------------

V(SO₂)-?

------------------------------

W=m(р.р)/m(р-ну)×100%;

m(р.р)=W×m(р-ну)/100%=1.5×200/100%=3г.

n(SO₂)=m/M=3/64=0.05моль

V(SO₂)=n×Vm=0.05×22.4=1.12л